Reklam yükleniyor, lütfen bekleyiniz...
Reklamı Geç »
A Call Girl – Slovenka film izle
IMDb: 6.4 Türkçe Altyazı
Tür:Dram Yönetmen:Damjan Kozole Senaryo:Matevz Luzar, Damjan Kozole Yapımcı:Danijel Hocevar Görüntü Yönetmeni:Ales Belak Müzik:Silence Süre:1 saat 40 dk Konusu:Ljubliana’da küçük bir kasabada ögrenci olana Alexandra hayatını sürdürmek için telekızlık yapmaktadır. Birgün bir müşterisi ile ilişki öncesi müşterisinin 2 adet viagra alması ve kalp krizi sonucu ölür. Polis gizemli Slovenya'yı aramaktadır. Bu durumu öğrenen iki kadın pazarlamacısı Alexandra'ya kafayı takarlar. Tehditle onu kendilerine sermaye yapmaya kararlıdırlar. Alexandra kendisine aşık evli olan erkek arkadaşından yardım ister. Bir taraftan okul, bir taraftan kazandığı paraya güvenerek kredi borçlandığı evin taksidini ödeyememe arasında kalan Alexandra ne yapacak. Slovenya yapımı bir dram iyi seyirler..
×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.

Facebook Yorum

Son Yorumlar

 1. erkan

  görüntü ve ses kalitesi bakımından süper ama konusu bakımından basit bir film olmus ama filmden alınması gereken ders kolay yoldan ele gecen paranın kimseye hayrı olmuyor

 2. dilaN T.

  güzell izlenmeyee değerr..

 3. trenci2002

  filmin vurguladığı konu büyük şehrin büyük binalarının insanları nasıl yabancılaştırdığı ve nasıl çaresiz bıraktığı ve aile yapısını nasıl çökerttiği.gerçektende taşrada yetişip büyük kentlere gelen ailelerin çökmesinin ana nedeni metropol kentlerin baş döndürücü şaşaası ve cazibesi değilmi.varoşlardaki çökme merkeze göre daha sert ve yıkıcı olmakta hayat standartlarının çok düşük ve dengesiz olması cazibeli yaşamı bir şekilde tadan aile fertlerinde kalıcı bir iç çatışmaya yani niye ben veya biz böyle yaşıamıyoruz sorgulamasına dönüşüyor ve fitil ateşleniyor.aile yapısı kısa zamanda gümmm. 10 üzeri 7 puan.

 4. rover

  boş vaktiniz çoksa…izlenebilir..

 5. esmer

  arkadaşlar film hiç ii değil sakın izlemeyin zaman kayıbıı……

 6. hamit

  ama resimdeki kiz acayip guzel telefonu yokmu goruseyim opuseyim onunla her seyi yaparim tabi yanimda olursa

 7. cancan

  Bu filmi tüm gençlerimizin izlemesi lazım.. Çeviride biraz eksiklikler var.Fakat buna ragmen konusu harika…. ( 10 ÜZERİNDEN 7 )

 8. kaanowski

  film fena sayılmaz izlenebilir.ama çeviri yönü zayıftı bana göre…

 9. जीव£हि नसेवासीमित सुबह तक

  BAY ADMİN : Şu Hamit Beyin yorumunu bir zahmet kaldırın,filme yorum yapıldığı sanıp okuyoruz.

 10. Mundi

  Başarılı bir film,gerçekte yaşanmış olma olasılığı oldukça yüksek, karakterleri de başarılı buldum, izlenebilir film

 11. zeki

  film hakkaten çok güzel konusu güzel işlenişide harika ama bu gibi filmin sonu daha iyi yapılabilirdi atıyorum daha dramatik hale dönüştürülebilirdi.mutlaka izleyin thank you admin.

 12. erhan

  benim yaşadığım şehirde bu filmdeki karakter (kız). gibi onlarca tanıdığım kız var.. hata iki tane tanıdığım kızı seyrettim sanki filmde :=)bence bu filmde anlatılmak istenen konu. kolay para kazanma hırsı ve bunun için nelerini feda ettiğindir.bence çok gerçekci bir filmdi